Hledat:

Závěsné plynové kotle
Italské plynové kotle
Kotle na tuhá paliva
Maše služby
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Výrobci

Zobrazit seznam výrobců

Italské plynové kotle / Závěsné plynové kotle / UNICAL

Nástěnné plynové kotle Unical

Návrat značky UNICAL na trh v ČR

Nástěnné plynové kotle Unical vstoupily na český trh  v roce 1993, kdy se v licenci této značky začaly ve společnosti Dakon montovat nástěnné plynové kotle  DUA , BEA ,IPSE , DUA PLUS a KOMPAKT .

V roce 2005 byla ve společnosti Dakon výroba licenčních plynových kotlů Unical ukončena v souvislosti s příchodem nového německého vlastníka. Za uvedené období bylo v České Republice nainstalováno více než

140 tisíc nástěnných plynový kotlů vyrobených v licenci společnosti Unical .
Firma Petr Tűrkott az-kotle.cz uvádí na trh jako obchodní zástupce pro středočeský kraj širokou nabídku závěsných i stacionárních plynových kotlů , kondenzační techniky s vysokou účinností a spolehlivostí provozu .

Servisní GARANCE pro oblasti

Praha , Kralupy nad Vltavou a okolí

Provádíme odborný servis pro kotle  Unical - zajištujeme záruční a pozáruční servis kotlů Unical , zajištujeme odborné uvedení nových kotlů Unical do provozu.

Chcete se dozvědět více

Pokud se chcete dozvědět více o společnosti Unical, horkovodních nebo parních kotlích, cenách a dalších informací a nenašli jste je na webové prezentaci naší společnosti, prosím kontaktujte nás níže na uvedeném čísle. Pokud Vám toto nevyhovuje zašlete nám e-mail a my Vás budeme kontaktovat. Není nic snažšího.

                                          +420 777 01 23 23