Hledat:

Závěsné plynové kotle
Italské plynové kotle
Kotle na tuhá paliva
Maše služby
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Výrobci

Zobrazit seznam výrobců

Tepelná čerpadla / NORD LINE

TEPELNÁ ČERPADLA


 

Tepelná čerpadla, solární panely a klimatizace značky NORDline,

Která se montují u předních čínských výrobců tohoto zařízení patří dneska k tomu nejlepšímu co v poměru cena/kvalita český trh nabízí. Naši technici Vás navštíví a nabídnou nejoptimálnější způsob klimatizace, vytápění a ohřevu TUV vašich firem a domácností. Naši mechanici provedou montáž (primárního okruhu), zajistí spolehlivý chod a případnou rychlou opravu po celém území České republiky.

Tepelná čerpadla vzduch voda Nosreti

Tepelná čerpadla vzduch voda, to je moderní způsob vytápění, který je zároveň ekologický, pohodlný na užívání a cenově velmi výhodný. Tepelná čerpadla vzduch voda se v posledních letech velmi rozšířila díky klesající ceně výrobních postupů a technologie. Mohou se tak pochlubit nízkou cenovou náročností a velmi krátkou dobou ekonomické návratnosti.

 

Ušetřete víc

Tepelná čerpadla vzduch voda Vám ušetří peníze hned několikrát. Za použití elektrické energie odebírají teplo ze vzduch v blízkosti stavby a předávají ho do klasického topného systému. Díky moderní technologii vyrábějí tepelná čerpadla vzduch voda několikanásobně více tepla než klasické elektrické kotle. Na přípojky, kde jsou tepelná čerpadla vzduch voda, navíc distributoři elektrické energie poskytují zvýhodněné tarify pro odběr elektrické energie.

 

Tepelná čerpadla a další výrobky

 

Pro Vaši tepelnou pohodu v zimě i v létě doporučujeme doplnit tepelná čerpadla vzduch voda i výhodným systémem klimatizace, které Vám nabízíme rovněž ve výborném poměru ceny a výkonu

 

Tepelná čerpadla NORDline - dostupná opravdu pro každého
Tepelná čerpadla NORDline - rychlá návratnost Vašich investic
Tepelná čerpadla NORDline - úsporné řešení pro Vaše vytápění

 
Tepelná čerpadla vzduch voda ozn. STANDARD WWBC jsou určena pro ohřev topné vody.Tepelné čerpadlo NORDline tvoří kompaktní celek vestavěný do samostatné skříně z ocelových lakovaných plechů. Tepelné čerpadlo je určeno pro umístění ve venkovním prostředí. Při instalaci doporučejeme použít akumulační (taktovací) nádrž, která zabrání častému zapínání a vypínání jednotky (snižuje životnost kompresoru). Jednoduchým zapojením můžeme při vytápění přes výměník v akumulační nádobě provádět předehřev TUV.Čerpadla NORDline Standard jsou vybavena tepelným čidlem akumulační nádrže, odmrazovacím systémem a fungují až do venkovní teploty -15°C. V období nízkých venkovních teplot je dostatečný tepelný výkon jednotky zabezpečen přídavným elektrickým dohřevem,umístěném v akumulační nádobě (3 až 4,5 kW).Elektronická řídící jednotka se stará o automatický chod čerpadla, odmrazování vzdušné vlhkosti výparníku a o chod primárního okruhu čerpadla. Řídící jednotka spíná chod oběhového čerpadla, autorestart s pamětí nastavených parametrů a protizámrazový systém vodního výměníku tepla. Spolehlivost tepelného čerpadla Standard společně s velmi výhodnou cenou a jednoduchost instalace tak učinili z tohoto tepelného čerpadla cenově velmi výhodný výrobek na našem trhu. Tepelné čerpadlo vzduch voda NORDline je značka dostupná opravdu pro každého.
 
 

Tepelná čerpadla vzduch voda typové provedení STANDARD jsou určena pro vytápění rodinných domů, nebo menších průmyslových objektů. Výrobky jsou určeny pro připojení na nízkoteplotní topnou soustavu. Ideální topnou sestavou je především podlahové, stěnové nebo stropní vytápění. Tepelná čerpadla pracují ve svém principu jako chladící zařízení, jehož hnacím prvkem je chladící kompresor poháněný elektromotorem. Zařízení odvádí ve venkovním výparníku teplo z prostředí s vyšší teplotou (z okolního vzduchu) do prostředí s nižší teplotou (chladivo). Teplo přijaté z okolního vzduchu se technologii tepelného čerpadla předá otopné vodě.Nordline WWBC 9,5 H-B (R407c), Nosreti

Zobrazit Nordline WWBC  9,5 H-B (R407c), Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  52 369,00 Kč
Zobrazit Nordline WWBC  9,5 H-B (R407c), Nosreti porovnat
Nový produkt v naší nabídce Doporučený produkt
WWBC 9,5 H-B/P, Nosreti

Zobrazit WWBC    9,5 H-B/P, Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  57 294,00 Kč
Běžná cena:  61 771,00 Kč
Ušetříte: 4 477,00 Kč
Zobrazit WWBC    9,5 H-B/P, Nosreti porovnat
Bazénové čerpadlo WBR 9,5 H-B, Nosreti

Zobrazit Bazénové čerpadlo WBR 9,5 H-B, Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  42 132,00 Kč
Zobrazit Bazénové čerpadlo WBR 9,5 H-B, Nosreti porovnat
Bojler s tepelným čerpadlem WP1 - 100 AR/E-LF, Nosreti

Zobrazit Bojler s tepelným čerpadlem WP1 - 100 AR/E-LF, Nosreti

Vaše cena:  49 550,00 Kč
Zobrazit Bojler s tepelným čerpadlem WP1 - 100 AR/E-LF, Nosreti porovnat
Bojler s tepelným čerpadlem WP1 - 100 AR/E-LF-NT, Nosreti

Zobrazit Bojler s tepelným čerpadlem WP1 - 100 AR/E-LF-NT, Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  51 244,00 Kč
Zobrazit Bojler s tepelným čerpadlem WP1 - 100 AR/E-LF-NT, Nosreti porovnat
Podstavec pro tepelná čerpadla Nosreti, Nosreti

Zobrazit Podstavec pro tepelná čerpadla Nosreti, Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  3 630,00 Kč
Zobrazit Podstavec pro tepelná čerpadla Nosreti, Nosreti porovnat
Tepelné čerpadlo WWBC 19,5 H-B-S, Nosreti

Zobrazit Tepelné čerpadlo WWBC  19,5 H-B-S, Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  114 333,00 Kč
Zobrazit Tepelné čerpadlo WWBC  19,5 H-B-S, Nosreti porovnat
Tepelné čerpadlo WWBC 13,5 H-B-S, Nosreti

Zobrazit Tepelné čerpadlo WWBC 13,5 H-B-S, Nosreti

(vyřídíme dotace)

Vaše cena:  100 708,00 Kč
Zobrazit Tepelné čerpadlo WWBC 13,5 H-B-S, Nosreti porovnat
Počet produktů: 8